Główna / Katalog / Wózki narzędziowe / Wózki narzędziowe Toollbox Standard

Wózki narzędziowe Toollbox Standard

TBS-0
855×770×465 mm
TBS-4
800×790×468 mm
TBS-5
800×790×468 mm
TBS-6
800×790×468 mm
TBS-7
800×790×468 mm
TBS-8
800×790×468 mm

Wózki narzędziowe serii ToollBox Standard produkowane są w wersjach różniących ilością szuflad w trzech typorozmiarach wysokości. A także jest wersja bez szuflad.
Obudowa wózka narzędziowego w wersji z szufladami wykonana jest jako nie składana, spawana z blachy stalowej o grubościpołączeniem z 1,0 mm.

Wózek stoi na czterech kołach z gumową obręczą. Dwa koła są stałe, a dwa są obrotowe, z których jedno jest wyposażone w hamulec.

Na jednym z boków obudowy jest uchwyt do przemieszczania wózka.
Na wierzchu obudowy są zamykane plastikową pokrywką z komórkami na drobne przedmioty. Dostępna jest opcja z blatem ze sklejki, impregnowanej środkiem antyseptycznym zamiast plastikowej pokrywy.

Obudowa wózka narzędziowego bez szuflad wykonana jest w wersji składanej z blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Góra obudowy ma wykładzinę w gumową zamiast plastikowej pokrywy. Środkowa półka wózka również ma wykładzinę z gumy.

W pionowych słupkach obudowy wersji z szufladami są ograniczniki zapobiegające wypadaniu obciążonych szuflad przy nachylaniu obudowy w kierunku wysuwania szuflad, a także podczas gwałtownego wysuwania szuflady do oporu «na siebie».
Szafki wózka są zamykane na centralny zamek, lub na kłódkę.

Szuflady są wysuwane na teleskopowych prowadnicach kulkowych (typu rozwiniętego łożyska) i są mocowane na zaczepach. Wariant mocowania prowadnic na zaczepach pozwala uniknąć obecności wystających elementów nitów na wewnętrznych powierzchniach szuflad, co jest ważne podczas korzystania z zakupionych elementów do układania narzędzi w szufladzie.

Wymiary szuflad są przystosowane pod futerały dla narzędzi praktycznie wszystkich producentów występujących na rynku krajowym. Takich jak King Tony, Gedore, Polar, Jonesway, Force, Unior, Sonic.

Maksymalne obciążenie na szufladę wynosi 45 kg.

Wózki narzędziowe serii ToollBox standard mają podobny wygląd jak wózki narzędziowe serii ToollBox, a pomalowane na niebiesko, pasują wyglądem do stołów ślusarskich serii Work.

Dostawa wózka narzędziowego w wersji bez szuflad odbywa się w częściach są w zmontowanym stanie. Wózki narzędziowe wszystkich wersji wyposażone w szuflady dostarczane są w zmontowanym stanie.