Główna / Katalog / Wózki narzędziowe / Wózki narzędziowe Toollbox Premium

Wózki narzędziowe Toollbox Premium

TBP-4
1434х1022х570 mm
TBP-5
1434х1022х570 mm
TBP-6
1434х1022х570 mm
TBP-7
1434х1022х570 mm
TBP-8
1434х1022х570 mm
TBP-9
1434х1022х570 mm
TBP-10
1434х1022х570 mm

Wózki narzędziowe serii ToollBox pPremium produkowane są w wersjach wyposażonych w różną ilość szuflad różniących się rozmiarami wysokości.

Wzmocniona konstrukcja wózka narzędziowego serii ToollBox Premium wykonana jest z blachy stalowej o grubości 1,5 mm stali i stalowych rur o przekroju 30х30 mm. Wielkość obudowy pozwala umieścić we wózku maksymalnie do 10 szuflad.

Wózek stoi na czterech kołach z gumową obręczą. Dwa koła są stałe, a dwa są obrotowe, z których jedno jest wyposażone w hamulec.

Na jednym z boków obudowy jest uchwyt do przemieszczania wózka.
Na wierzchu obudowy są zamykane plastikową pokrywką z komórkami na drobne przedmioty. W dolnej części wózka na jego obrzeżu mamy plastikowy zderzak do ochrony przed uderzeniami podczas jazdy wózka.

W ściankach szafek zainstalowane są ograniczniki zapobiegające wypadaniu obciążonych szuflad podczas gwałtownego wysuwania szuflady do oporu «na siebie».

Szafki wózka są zamykane na centralny zamek, lub na kłódkę.

Każda szuflada wózka narzędziowego ma zabezpieczenie przed samoczynnym wysuwaniem się w postaci mechanizmu utrzymującego szufladę w położeniu «zamknięte», który można rozblokować za pomocą ręcznego przycisku.
Szuflady są wysuwane na teleskopowych prowadnicach kulkowych (typu rozwiniętego łożyska) i są mocowane na zaczepach. Wariant mocowania prowadnic na zaczepach pozwala uniknąć obecności wystających elementów nitów na wewnętrznych powierzchniach szuflad, co jest ważne podczas korzystania z zakupionych elementów do układania narzędzi w szufladzie.

Wymiary szuflad są przystosowane pod futerały dla narzędzi praktycznie wszystkich producentów występujących na rynku krajowym. Takich jak King Tony, Gedore, Polar, Jonesway, Force, Unior, Sonic.

Maksymalne obciążenie na szufladę wynosi 45 kg.

Na bocznych ściankach wózka mamy kieszenie na śmieci i drobne przedmioty.
Z tyłu wózka umieszczony jest składany perforowany ekran na który łatwo można zainstalować różnej wielkości półki i haki na narzędzia (szczypce, klucze, wkrętaki, elektronarzędzia itp.)

Wózki narzędziowe serii ToollBox Premium wykonane są w firmowym stlu stołów ślusarskich serii ToollBox.

ToollBox Wózki narzędziowe są dostarczane jako całkowicie zmontowane.